čtvrtek 10. ledna 2013

Kroužkový notýsek Manu Propria

pro rok 2013
 
 
pozn. ...jsem ráda, že jsem se popasovala s novou technologií zveřejňování fotografií prostřednictvím Picasa a mohu pokračovat v blogování :o).

Děkuji za podporu

Mokopa

11 komentářů:

 1. Milá Mokopa,
  som rada, že si pokorila Picassu. Notýsek je parádny, presne podľa moje noty. Z plátna som hotová, ja teraz v skôr v kombinácii s modrou.

  Keby si chcela začínam s príspevkami ako upravovať fotky, ak budeš mať chuť a čas môžeš sa občas zastaviť. http://www.crafto-mania.com/2013/01/skola-upravy-fotiek-uvod-photo-edit.html.

  Krásny večer. Renata

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za pochvalu...Rendo, o mně je známé, že velmi nerada upravuji fotky, je to asi tím, že jsem potomkem fotografa profesionála, který fotil na klasickou zrcadlovku a vyvolával si fotky sám...Buď to vidím nebo to tam není...;o)Děkuji za nabídku a držím palce
   Mokopa

   Vymazat
 2. Moni, ten je parádní. Moc se ti povedl. Ať tě krásně provází tímto rokem a hlavně ať je plný krásných myšlenek a vzpomínek.

  Moc tě zdravím a objetí od nás ;)
  Eva

  OdpovědětVymazat
 3. jednoducho krasa :) niet co viac dodat...posielam 1* :), pa Zuzana

  OdpovědětVymazat
 4. Pro vzpomínky, či jen tak
  vše dobré v sobě uchová.
  Nápadů na každém listu,
  když naplníš
  přidáš po lístku.
  Těšení z tvoření přetrvává,
  když nápadů je plná hlava. :-))
  Každý ten daný okamžik,
  v notýsek ať naplníš ;-) .

  objímá pherenis

  OdpovědětVymazat
 5. Já myslím, že jsme všechny rády s tebou, Moni!
  Notýsek je krásný!
  Pa, Helena

  OdpovědětVymazat
 6. Mokopko ,děkuji za komentář a ráda,bych to udělala jen nevím jak ,nejde tam už psát.Mám jen adresu v komentářích a ty už asi nikdo nečte.Mě to s tím Pikasem nešlo.Mám na nové Duze2 ještě nedostatky nejdou mi dát něktaré blogerečky o které velmi stojím,a někteří se také nemohou přihlásit,snad se mi to nějak utřese!A teď k tebe,báječná záležitost je kroužkový notes,měla jsem takový ještě i z abecedou,už vzal za své....V tvém provedení by byl ůchvatný,také se mi líbí ta víla nebo elf co máš v logu.Tak se měj moc hezky Daja.

  OdpovědětVymazat
 7. Dajo,a co takle vložit odkaz do pravého sloupce v rozvržení,či v rozvržení upravit logo a odkaz dát tam...víla je vrbová...moje oblíbenkyně,na faře máme dvé veliké vrby a pod nima je mi skvěle...

  Děkuju za pochvalu Mokopa  OdpovědětVymazat
 8. Moni to je krásný zápisník. Tam se budou příjemně psát nápady na tvoření. Krásný den Rija

  OdpovědětVymazat